FooterLogoHalny

Szukaj

Kamera online

kamera online

znajdz nas na facebooku1

Czarter.pl

czarterpl

Newsletter

W piątek 12 maja odbyły się uroczyste obchody 50-lecia Klubu Żeglarskiego Halny. Dokładnie 50 lat po spotkaniu założycielskim klubowicze zgromadzili się w sali koncertowej Bielskiego Centrum Kultury, gdzie z okazji jubileuszu wysłuchali przemówień i podziękowań, podsumowali 50 lat historii klubu, odebrali oraz wręczyli odznaczenia oraz wysłuchali pięknego koncertu Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej. Po uroczystej gali odbył się jubileuszowy bal, na którym klubowicze wraz ze swoimi gośćmi świętowali urodziny Klubu Żeglarskiego Halny. Dziękujemy za wspólne uświetnienie dnia jubileuszu Klubu!

Dział: Aktualności

W dniu wczorajszym (11.05.2017) w Restauracji Wirtuozeria odbyła się konferencja prasowa z okazji 50-lecia KŻ „HALNY”. Dziękujemy za liczny udział lokalnych mediów i zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia.

Dział: Aktualności

Zapraszamy członków oraz sympatyków K.Ż. HALNY na uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego 2017, które odbędzie się w sobotę 20.05.2017r. na przystani klubowej w Zarzeczu.

W programie:

10.00 Otwarcie Biura Regat.
12.00
Uroczysty apel z podniesieniem bandery PZŻ. Powitanie zebranych Klubowiczów i gości przez Komandora Klubu.
12.30 Start Regat Otwarcia Sezonu z cyklu "50-Lecia K.Ż. HALNY".
17.00 Rozpalenie ogniska z grillem.
18.00 Zakończenie Regat. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
19.00 Występ rodzimego Zespołu Szantowego Halny przy udziale wszystkich uczestników imprezy.

Przewiduje się dania z grila i napoje.

Serdecznie zapraszamy

Zarząd K.Ż. HALNY

Dział: Aktualności

50 rocznica powstania Klubu to powód do radości i świętowania – dlatego obchody 50-lecia rozłożymy na cały rok, na wiele wspaniałych, żeglarskich imprez, w których – mamy nadzieję – będziecie nam towarzyszyć. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem obchodów i oczywiście zapraszamy do uczestnictwa – świętujcie razem z nami!

Program obchodów 50-lecia KŻ Halny

Dział: Aktualności

Szukaj

Kamera online

kamera online

znajdz nas na facebooku1

Czarter.pl

czarterpl

Newsletter