FooterLogoHalny

Szukaj

Kamera online

kamera online

znajdz nas na facebooku1

Czarter.pl

czarterpl

Newsletter

Zostań członkiem klubu

Zachęcamy wszystkich do wstąpienia do klubu, jest on otwarty dla wszystkich chętnych nowych wrażeń, nowych znajomości oraz aktywnego spędzania czasu na wodzie.

 

Podstawowym warunkiem do rozpatrzenia przez Zarząd Klubu wniosku o przyjęcie do klubu jest: złożenie deklaracji (pobierz) do sekretariatu klubu, wpłata na konto bankowe wpisowego w wysokości 300 zł (100 zł dla młodzieży), pozytywne rozpatrzenie wniosku i podjęcie w tej sprawie uchwały przez Zarząd  Klubu.

Składka członkowska w I roku wynosi 800 zł za rok, przy czym istnieje możliwość obniżenia tejże składki o 500 zł dla osób deklarujących chęć odpracowania 25 godzin na rzecz Klubu. Dla osób będących uczniami bądź studentami studiów dziennych składka członkowska w I roku wynosi 650 zł za rok, przy czym istnieje także możliwość obniżenia tejże składki o 500 zł dla osób deklarujących chęć odpracowania 25 godzin na rzecz Klubu.

Składka członkowska w kolejnych latach wynosi 500 zł za rok, przy czym istnieje możliwość obniżenia tejże składki o 200 zł dla osób deklarujących chęć odpracowania 10 godzin na rzecz Klubu. Dla osób będących uczniami bądź studentami studiów dziennych składka członkowska wynosi 350 zł za rok, przy czym istnieje także możliwość obniżenia tejże składki o 200 zł dla osób deklarujących chęć odpracowania 10 godzin na rzecz Klubu.

Zniżka opłaty wpisowej przysługuje uczniom oraz studentom studiów dziennych do ukończenia 25 roku życia. W celu uzyskania zniżek wymagane jest dostarczenie do sekretariatu klubu ksero lub mailem skanu aktualnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej.

Po opłaceniu składek, każdy członek klubu może korzystać nieodpłatnie ze sprzętu pływającego znajdującego się na na przystani klubowej w Zarzeczu nad Jeziorem Żywieckimtej, oraz korzystać z 50% zniżki przy czarterze klubowych jachtów na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Zniżką objęte jest również cumowanie przy klubowej przystani w Zarzeczu.

Pozostałe prawa i obowiązki członka klubu określane są statutem i regulaminami klubowymi.

Więcej w tej kategorii: Konik Morski »

Szukaj

Kamera online

kamera online

znajdz nas na facebooku1

Czarter.pl

czarterpl

Newsletter